Červená

Červená

Červená je teplá barva se symbolem chuti do života. Je výrazem emocí a lásky k smyslovému životu, zážitkům, zdolávání nesnází a dobyvačnosti. Odpovídá životní síle, pocitu vlastní hodnoty a sebedůvěry ve vlastní talenty a možnosti. Červené chvění způsobuje vždy energetický zisk. Červená dělá člověka hovorného, snaživého, vášnivého a dodá mu aktivitu při zahálčivosti, nechutí k práci a lenost v učení.

Nejnovější příspěvky
Jak kombinovat červenou barvu
Jak kombinovat červenou barvu

Červená barva vyjadřuje moc, razantnost, vůdcovské schopnosti a odvahu. Ale ne každý má sílu se oblékat do červené barvy. Můžeme ji zkombinovat s jinými barvami a vznikne nám celá paleta možností. Která kombinace je ta pravá pro vás se naučíte na kurzu o Číst dále...

Makeup technologies Kosmetické kurzy

Po mnoha letech školení vizážistů a kosmetiček, jsem se rozhodla předat své nabité zkušenosti každé ženě. Mladé ženy jsou přirozeně krásné, ale i zralé ženy můžou působit stejně. Kurzy nabízím všem ženám, každého věku, které mají zájem se naučit nebo zdokonalit své dovednosti v oblasti líčení, oblékání a stylu. Najít svůj styl a umět ho vylepšovat, je základní předpoklad upravené ženy.