Jak na to

Jak na to

Vítejte na stránkách, které mohou být vaším průvodcem při líčení, oblékání a s tím souvisejícím nakupováním. Informace jsem střádala velmi dlouho a věřím, že zde najdete jednoduchou cestu, jak ladit barvy ke svému typu, jak ladit barvy pro svůj make-up a potažmo i to, jaké barvy vás mohou provázet i při zařizování svého domova.

Tyto stánky můžete používat jako zábavnou formu vzdělávání, kde vám chci přiblížit zásady používání barev ( podotýkám, že vzhledem ke své profesi ,, kosmetička" to budou informace z tohoto oboru ).

Nebo je můžete vnímat jako malou ochutnávku toho, co se můžete dozvědět na mých kurzech o líčení a o barvách. Nechám to pouze na vás, pro co se rozhodnete, ale upozorňuji, že toto je pouze ochutnávka.

Nejnovější příspěvky
Barvy, které pomůžou
Barvy, které pomůžou

Také máte někdy pocit, že líčení, které používáte každý den nijak neprospívá vašemu vzhledu. Je pravdou, že věkem i stylem života se nám mění barva kůže, očního bělma a také tvar oči nemusí být jako za mlada. Správné líčení k vašim očím umí malé zázraky Číst dále...

Oranžová barva pro blondýnky
Oranžová barva pro blondýnky

Barva vlasů má velký vliv při výběru barev na oblečení. Udává tón a sytost barev do celého spektra barev v šatníku. Všechny barvy by na vás měly ladit jako krásný harmonický obraz. Oranžová barva pro blondýnky by měla mít spíše světlejší tón a nízkou Číst dále...

Makeup technologies Kosmetické kurzy

Po mnoha letech školení vizážistů a kosmetiček, jsem se rozhodla předat své nabité zkušenosti každé ženě. Mladé ženy jsou přirozeně krásné, ale i zralé ženy můžou působit stejně. Kurzy nabízím všem ženám, každého věku, které mají zájem se naučit nebo zdokonalit své dovednosti v oblasti líčení, oblékání a stylu. Najít svůj styl a umět ho vylepšovat, je základní předpoklad upravené ženy.